Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF III kw. 2014
2014-11-13 13:40
Przeczytaj także: Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF II kw. 2014
Sprzedaż produktów inwestycyjnych większa o ponad 20%
W trzecim kwartale doradcy zrzeszeni w ZFDF odnotowali znaczący wzrost wolumenu produktów inwestycyjnych, bowiem aż o 22% w stosunku do poprzedniego kwartału (2,14 mld zł).
fot. mat. prasowe
Wartość produktów inwestycyjnych sprzedanych w II i III kwartale 2014 r.
Polacy przekonali się do inwestowania? Wzrost wolumenu produktów inwestycyjnych przewyższył 20 procent.
Wzrost zainteresowania kredytami gotówkowymi
Doradcy konsekwentnie dywersyfikują portfel oferowanych usług. Potwierdzeniem tego jest wzrost wolumenu kredytów gotówkowych, który w trzecim kwartale wyniósł 363,38 mln zł. To o 11% więcej niż w okresie od kwietnia do czerwca tego roku.
Andrzej Oślizło, Prezes Zarządu Związku Firm Doradztwa Finansowego, Prezes Expander Advisors:
– W lipcu i sierpniu firmy członkowskie odnotowały wzrost sprzedaży kredytów gotówkowych o ponad 10%. Znaczna część klientów prawdopodobnie finansowała w ten sposób wakacyjne wydatki, które przy sprzyjającej aurze wzrosły w porównaniu z ubiegłym rokiem. Również i we wrześniu wielu Polaków planujących domowy budżet potrzebowało bezpiecznego zastrzyku gotówki, co odzwierciedlają dane firm zrzeszonych w ZFDF.
fot. mat. prasowe
Wartość kredytów gotówkowych sprzedanych w II i III kwartale 2014 roku
Wartość kredytów gotówkowych sprzedanych w III kwartale okazała się o 11 procent wyższa.
![Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF III kw. 2017 [© nenetus - Fotolia.com] Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF III kw. 2017](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/ZFDF/Posrednictwo-finansowe-wyniki-ZFPF-III-kw-2017-199303-150x100crop.jpg)
1 2
oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze (0)