Płatności zbliżeniowe: Polska na czele
2013-05-09 13:18
First Data Polska, właściciel marki Polcard prezentuje pierwsze w 2013 r. zestawienie dynamiki rozwoju rynku płatności zbliżeniowych w Polsce. Tempo wzrostu zarówno wartości i ilości transakcji jest imponujące: porównanie pierwszych kwartałów zeszłego i bieżącego roku pokazuje, że liczba transakcji zbliżeniowych wzrosła o 250%, a ... Przejdź do artykułu ›
![Płatności zbliżeniowe: Polska na czele Płatności zbliżeniowe: Polska na czele](https://s3.egospodarka.pl/grafika/rynek-platnosci/Platnosci-zblizeniowe-Polska-na-czele-6nBC4E.jpg)
fot. mat. prasowe
Ilość transakcji zbliżeniowych Tempo wzrostu ilości transakcji jest wręcz spektakularne: w marcu 2011 roku, zarejestrowano niewiele ponad 80 tys. transakcji. Tymczasem rok później było to już 900 tysięcy, by w marcu 2013 wzrosnąć do niemal 3 milionów.